Zapisy telefoniczne

501 523 353

grafOnli

Trochę wyjaśnienia odnośnie zaawansowanego treningu Kung Fu dla dzieci. Na treningach Kung Fu będziemy przerabiać formy lub fragmenty form poznanych w ciągu tego i zeszłego roku (np. forma ukłon szkoły, 24 ruchy, fragmenty tai quena itp.) oraz techniki zaawansowane (np. kopnięcie opadające, kopnięcie hak, uderzenia i kopnięcia obrotowe). Nie ma tutaj ograniczeń pod względem posiadanego pasa, dla uproszczenia łączymy wszystkie dotychczasowe grupy w jedną. Więcej szczegółów już podczas samego treningu. Zapraszam już dziś!  Jeśli chodzi o formy które zajmują więcej miejsca lub są trudniejsze (np. tai fu fu lub kij krótki) to 2x w tygodniu będę wrzucał filmik z nagraniem fragmentu takiej formy do ćwiczenia we własnym zakresie. Tutaj niestety będzie potrzebne miejsce do solidnego przećwiczenia takiej formy, dlatego ćwiczymy tylko jeżeli mamy taką możliwość tzn. kawałek ogrodu lub podwórko przy domu. W przeciwnym razie zostańcie w domu! Taki filmik będzie dostępny do wglądu do momentu pojawienia się następnego (np. od poniedziałku do środy, następny od środy do soboty itd.). Te filmiki będą dedykowane pod poszczególne grupy i poziomy pasa, tzn. łatwiej będzie ćwiczyć daną formę tym którzy uczyli się jej wcześniej na zajęciach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie żeby spróbować swoich sił, tak więc zachęcam do ćwiczenia -  Treningi online na Facebooku w naszej zamkniętej grupie.

ZAPRASZAMY na treningi online Kung Fu i Tai Chi do naszej zamkniętej grupy na Facebooku.

Kung Fu (dorośli i młodzież) oraz Tai Chi - Trener Robert Maślanka.

Kung Fu (młodzież i dzieci) oraz trening CrossFit - Instruktor Krzysztof Wabno. Treningi Kung Fu/CrossFit będą streamowane 3x w tygodniu po 45min w poniedziałek, wtorek i czwartek o 18:00. Zapraszamy wszystkie nasze dzieciaki i ich rodziców do wspólnych treningów :-) Wszelkie zmiany i informacje dodatkowe będą ogłaszane na bieżąco na stronie Facebooka w naszej grupie treningowej.

W związku z tym, że nie wszyscy z trenujących w Naszej Szkole wiedzą jak dołączyć do treningów online podaję dokładne szczegóły. Chcąc dołączyć do grupy Szkoła Sztuk Walki Vo Thuat Thanh Quyen trzeba mieć konto na fb i być znajomym na fb ze mną (Robert Maślanka), Krzyśkiem Wabno lub Beatą Grabczyńską, którzy są administratorami grupy i mogą dodawać osoby, następnie poprosić o dodanie do grupy. Można również wejść na ten link facebook.com/groups/VoThuatOnline i poprosić o dodanie Jeśli ktoś kto nie trenował z nami do tej pory chce dołączyć do naszych treningów serdecznie zapraszamy. Najlepiej skontaktować się ze mną na fb, mailem (master.robertm@gmail.com) lub zadzwonić 501 523 353  ZAPRASZAMY !!!
Pozdrawiam Robert Maślanka

online

niestety treningi w związku z epidemią koronawirusa nadal są zwieszone - aż do 11 kwietnia 2020r. :-(

motywatoor

motywator

Informujemy, że w związku z zaistniałą w naszym kraju sytuacją zmuszeni jesteśmy zawiesić treningi :-( :-(

kOROrawir

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności