Zapisy telefoniczne

501 523 353

Sezon 2021/2022 - ROZPOCZĘTY pokazami i spotkaniami organizacyjnymi !!! - Wszystkie grupy KUNG FU: Tarnów, Koszyce Wielkie, Żabno, Biskupice Radłowskie, Zgłobice - trenują według grafiku: zakładka - Zajęcia . ZAPISY TRWAJĄ NON STOP !!! Zapewniamy profesjonalne treningi, miłą - rodzinną atmosferę :-) Kung Fu to sport dla wszystkich od 6 lat do 106 lat. Ćwiczą u nas dzieci i ich rodzice, a nawet dziadkowie :-) Więcej informacji i zapisy - na treningach lub telefonicznie.  Może Kung Fu stanie się Twoją nową pasją - zapraszamy !!! Więcej zdjęć z treningów, pokazów, zawodów, obozów itp. - zakładka - Galeria. :-) :-)  ZAPRASZAMY również na treningi TAI CHI w Tarnowie - ZAPISY trwają !!!  Tai Chi to ćwiczenia relaksacyjne. Tai Chi poprawia koordynację, koryguje postawę, łagodzi wszelkie napięcia i tym samym niweluje skutki stresu. Trening Tai Chi nie obciąża stawów, mięśni - ćwiczenia przynoszą ulgę osobom cierpiącym na osteoporozę, polecane są jako forma ruchu po urazach. Ćwiczymy na tyle, na ile nam pozwala zakres ruchu w danym momencie. Więcej informacji i zapisy - na treningach (zakładka - Zajęcia) lub telefonicznie. A może to Tai Chi stanie się Twoją pasją . :-) :-)  Ćwicz i baw się razem z nami - ZAPRASZAMY !!!

zdjęcia z pokazu: Galeria - Pokazy - otwarcie sezonu 2021/2022

sezon22KungFu

sezon22taichi

LETNI OBÓZ KUNG FU Bystre 2021. Na obozie poznaliśmy FORMĘ ze SZTYLETAMI - grupę młodzieżowo-dorosłą uczył trener Robert Maślanka a grupę dziecięcą Krzysztof Wabno. Asystentami trenera byli: Julia Augustyn, Łukasz Maślanka oraz Tomasz Bilut, którzy prowadzili swoje podgrupy. Codziennie o godzinie 6:00 była rozgrzewka i ... bieg: 2, 3 lub 5 kilometrowy. Równoprawnymi uczestnikami obozu były trzy psy: Helga, Diego i Shiro - też nie miały lekko - biegały z nami :-) Na obozie "się działo" oprócz treningów był: wieczorny seans filmowy, była dyskoteka prowadzona przez DJ Lucka - i perukowe tańce-łamańce, było studio: tatuażu, makijażu i salon fryzjerski. :-) Był kącik "rękodzieła artystycznego" - dzieci wykonały laurki i inne prezenty dla naszych trzech jubilatów, był tort i głośne 100 lat na ognisku :-) Była sekcja Sandy. Poznaliśmy też techniki Chin na dźwignie oraz był krótki kurs samoobrony. Po treningach było rozciąganie, relaks oraz wyjście nad strumyk dla ochłody (a nawet morsowanie - woda była ciut chłodnawa :-) :-)  Tomasz Bilut wraz z trenerem Robertem zorganizowali  "wieczory chińskie". Tomek opowiadał nam o Chinach, o swoich doświadczeniach, przygodach, o ciekawostkach i zabawnych zdarzeniach jakie spotkały go podczas studiów i mieszkania w pięknym, pełnym kontrastów kraju. Wprowadził nas również w tajniki języka chińskiego. :-) Największą atrakcją był niedzielny mecz piłki nożnej, a przede wszystlkim wyczekiwana bitwa wodna :-) :-) Zapraszamy do Galerii - zakładka Obozy - BYSTRE lato 2021 do oglądnięcia zdjęć. Wszystkim uczestnikom obozu dziękujemy za wspaniałą atmosferę i zabawę !!!  Niektórzy z nas już zapisali się na następny obóz Kung Fu Bystre 2022 !!!!   ZAPRASZAMY na treningi !!!

bystre2021

ZAPRASZAMY na treningi i na obóz Kung Fu !!!

lato2021tren

ZAPRASZAMY na LETNI OBÓZ KUNG FU – Bystre 2021 8 - 17 sierpnia 2021r.   MIEJSCE: Centrum Wypoczynku „BYSTRE” - Bystre 1, 38-606 Baligród.   MATERIAŁ TRENINGÓW dla grupy dziecięcej i grupy młodzieżowo-dorosłej: „FORMA ze SZTYLETAMI” oraz korekta wcześniej poznanych form, techniki Chin na dźwignie.  

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z poprzednich obozów:  GALERIA zakładka OBOZY :-)

obóz2021

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności