Zapisy telefoniczne

501 523 353

Dnia 7 lutego 2018r. Firma OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o z Dębicy zaprosiła naszych zawodników na wstępne badania wydolnościowe. Nasi reprezentanci Kadry Polski: Katarzyna Migdał, Julia Augustyn, Tomasz Bilut, Łukasz Maślanka oraz trener Robert Maślanka przeszli pierwsze z kilkunastu testów na szybkość i wytrzymałość. Każdy człowiek posiada własne ściśle określone uwarunkowania genetyczne odpowiadające za jego możliwości wysiłkowe. Potencjał ten może być wykorzystany w pełni tylko poprzez odpowiednio dobrany trening. W sportach walki szczególnie ważne jest przygotowanie kondycyjne zawodnika, jego moc i szybkość. Przeprowadzając odpowiednie badanie wydolnościowe istnieje możliwość precyzyjnego dobrania obciążenia treningowego tak, aby trening był maksymalnie efektywnym. Można też bardzo dokładnie oceniać i monitorować postępy treningowe – tym między innymi zajmuje się Pracownia Badań Wysiłkowych w Olimp Laboratories. Dzięki odpowiednim treningom i systematycznemu monitoringowi nasi uczniowie będą mogli w pełni wykorzystywać swoje fizjologiczne rezerwy organizmu podczas zawodów. Firmie OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. DZIĘKUJEMY za nawiązanie współpracy z naszą Szkołą Sztuk Walki VO THUAT THANH QUYEN. http://olimp-labs.com/

Olimp11

Olimp12

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności