Zapisy telefoniczne

501 523 353

Informujemy, że grupy:   TAI CHI Tarnów oraz KUNG FU Tarnów (młodzieżowo-dorosła początkująca i zaawansowana) podczas ferii zimowych ćwiczą bez zmian (wg grafiku). Grupy Kung Fu DZIECI Tarnów - podczas ferii ćwiczą zgodnie z ustaleniami swojego trenera Krzysztofa  :-)   Grupy TAI CHI Dębica oraz KUNG FU Dębica (młodzieżowo-dorosła oraz grupa dzieci) - w pierwszym tygodniu ferii jest przerwa - zapraszamy na treningi od 12 stycznia 2021r.

ZIMOWY OBÓZ Kung Fu:  Ośrodek Aktywnego Wypoczynku "MARATON" 36-042 Lubenia 618 k/Rzeszowa woj. podkarpackie .  Dojazd na obóz we własnym zakresie - meldujemy się w niedzielę  3 stycznia 2021r. w godzinach: 11.00 do 13.00. Na obóz zabieramy: strój do ćwiczeń (podkoszulki, spodnie, bluzy, buty), rzeczy osobiste, pantofle, stałe leki itp. Pamiętajmy aby zabrać ze sobą KIJ do ćwiczenia formy (długość kija od podłogi do brody).  Wyjazd z obozu w sobotę 9 stycznia 2021r. pomiędzy godzinami: 10.00 a 12.00.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu zarówno zimowy obóz Kung Fu jak i treningi naszej szkoły - podczas ferii 2021r. mogą się odbywać - ZAPRASZAMY !!!

Wszystkim życzymy szczęścia i zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku !!!

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności