Zapisy telefoniczne

501 523 353

W dniach 12-13 czerwca 2021r. w Warszawie odbyły się zawody XXVII Otwartych Mistrzostw Polski Wushu Kung Fu. Ekipa naszej szkoły liczyła 16 zawodników (kilkoro starowało jako debiutanci). Było poważnie, bo starty to stres i nerwy, ale również była dobra zabawa, był doping i wzajemne wsparcie. Wszyscy dali z siebie to co najlepsze: zaangażowanie i siłę oraz włożyli całe swoje serca i dusze wojowników Kung Fu w swoje starty  Zdobyliśmy 23 medale w tym: 9 złotych, 8 srebrnych i 6 brązowych !!! Startowali - JUNIORZY: Alicja Derżko (brązowy medal za formę ręczną), Natalia Zaród (srebrny medal - forma z szablą, złoty medal – forma ręczna i złoto za formę z kijem), Mieszko Przygoda (złoty medal – forma ze sztyletami i złoto za formę ręczną oraz srebro za formę z kijem), Franciszek Derżko (srebrny medal - forma ze sztyletami oraz brąz za formę ręczną), Gabriela Jaje (srebrny medal za formę ze sztyletami oraz brąz za formę ręczną). Startowały również: Natalia Smoła, Ola Proszowska. Do składu naszych zawodników Kung Fu dołączyli DEBIUTANCI (którzy startowali w formach tradycyjnych): Sambor Szmit (brązowy medal), Wiktor Bykowski (złoty medal), Michalina Nosal (brązowy medal), Krzysztof Czernecki oraz Lena Pieprzycka. W kategorii SENIORZY startowali: Julia Augustyn (srebrny medal – forma ręczna oraz złoto za formę ze sztyletami), Michał Zięć (deniutant), Tomasz Bilut (złoty medal za formę ręczną oraz złoto za formę ze sztyletami), Łukasz Maślanka (brązowy medal za formę ręczną, złoto za formę z kijem oraz srebro za formę ze sztyletami). Julia Augustyn i Łukasz Maślanka zdobyli srebrny medal – za formę podwójną  . W walkach formacji Qingda wystartował Mieszko Przygoda i zdobył srebrny medal - nadmienić trzeba, że była to pierwsza w jego życiu walka !!! W tej samej kategorii miała startować Gabriela Jaje (również miała być to w jej życiu pierwsza walka) – niestety jej rywalka nie zgłosiła się na zawody. Jako SĘDZIOWIE DEBIUTOWALI: Julia Augustyn oraz Tomasz Bilut, a jako sędzia na platformie walk debiutował Krzysztof Wabno . Wszystkim zawodnikom, ich rodzicom i instruktorom oraz trenerowi Robertowi Maślance GRATULUJEMY - dobra robota !!!     zdjęcia - Galeria - ZAWODY - XXVII MP Kung Fu 06.2021 oraz zostały dodane zdjęcia z egzaminów: Galeria - Egzaminy

MP2021

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności