Zapisy telefoniczne

501 523 353

W dniu 4 grudnia 2021r. tym razem w Warszawie odbyły się XXV Otwarte Zawody Pucharu Polski Wushu Kung Fu. Z powodu ograniczeń pandemicznych niestety bez udziału publiczności. Ekipa naszej szkoły liczyła 13 zawodników. Wszyscy wzajemnie się dopingowali, wspierali i dali z siebie to co najlepsze: zaangażowanie i siłę oraz włożyli całe swoje serca i dusze wojowników Kung Fu w swoje starty :-) Nasza drużyna nie zawiodła, zdobyliśmy 19 medali w tym: 9 złotych, 7 srebrnych i 3 brązowe !!! Startowali - JUNIORZY: Alicja Derżko (brązowy medal - forma z bronią krótką - sztylety), Sambor Szmit (brązowy medal za formę ręczną i srebrny medal za formę ze sztyletami), Natalia Zaród (złoty medal - forma ze sztyletami, złoty medal – forma ręczna i złoto za formę z kijem), Mieszko Przygoda (srebrny medal – forma ze sztyletami i złoto za formę z kijem), Franciszek Derżko (złoty medal - forma ze sztyletami oraz srebrny medal za formę z włócznią), Natalia Smoła (brąz - forma z bronią krótką- sztylety), Ola Proszowska (srebro - forma z bronią krótką), Krzysztof Czernecki, Wiktor Stelmach, Szymon Jastrzębski i Mateusz Jastrzębski :-)  W kategorii SENIORZY startowali: Łukasz Maślanka (srebrny medal za formę ręczną, srebro za formę z kijem oraz złoto za formę ze sztyletami). Marcin Zaród (złoty medal za formę ze sztyletami, złoty medal za formę ręczną i również złoto za formę z halabardą). W walkach formacji Qingda wystartował Franciszek Derżko i zdobył srebrny medal !!! :-)  Wszystkim zawodnikom, ich rodzicom i instruktorom oraz trenerowi Robertowi Maślance GRATULUJEMY - dobra robota !!! :-) :-)  Zdjęcia Galeria - zawody - XXV PP Warszawa 2021

XXV PP Wwa

 

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności