Zapisy telefoniczne

501 523 353

… i kolejne zawody Mistrzostw Polski Kung Fu za naszymi reprezentantami – zdobyli łącznie 24 medale, w tym: 13 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych !!!    GRATULACJE dla wszystkich – bo każde wykonanie formy przed sędziami to duży stres, ale jak zawsze wzajemne wsparcie i doping spowodowały, że wszyscy dali z siebie to co najlepsze – serca i dusze wojowników Kung Fu  :-) W dniach 18-19 czerwca 2022r. w Warszawie odbyły się zawody XXVIII Otwartych Mistrzostw Polski Wushu Kung Fu.  Ekipa naszej szkoły liczyła 15 zawodników.  JUNIORZY w składzie: Alicja Derżko (brązowy medal - forma z kijem, srebro - forma ze sztyletami), Wiktor Bykowski (zdobył: 2 złote medale za formę: z szablą oraz ze sztyletami i brązowy medal za formę ręczną), Sambor Szmit (srebrny medal za formę ze sztyletami i złoto za formę ręczną), Natalia Zaród (4 złote medale za formy: ze sztyletami, ręczną, z kijem i z szablą), Mieszko Przygoda (3 brązowe medale za formy: ze sztyletami, ręczną oraz z szablą i złoto za formę z kijem), Franciszek Derżko (2 złote medale: forma ze sztyletami i za formę ręczną), Michalina Nosal (2 srebrne medale za formy: ręczną oraz z szablą). Z jak najlepszej strony pokazali się debiutanci (startowali w formach ręcznych): Szymon Pytel oraz Laura Kaczmarek :-) Startowali również: Natalia Smoła, Ola Proszowska i Szymon Jastrzębski - wprawdzie poza podium, ale zajęli bardzo dobre miejsca - BRAWO !!!  SENIORZY w składzie: Julia Augustyn (złoty medal za formę ze sztyletami), Łukasz Maślanka (złoty medal za formę ze sztyletami, srebro za formę z szablą). Marcin Zaród (złoty medal w formie ręcznej, srebrny medal za formę z halabardą). Mieszko Przygoda zdobył brąz za walkę w formacji Qingda :-) Wszystkim zawodnikom, ich rodzicom i instruktorom oraz trenerowi Robertowi Maślance - GRATULUJEMY - dobra robota !!!  zdjęcia w galerii.