Zapisy telefoniczne

501 523 353

Siostry Dominikanki z Czortkowa (Ukraina) przesyłają serdeczne uśmiechy i Bóg zapłać dla naszej Szkoły za okazane wsparcie :-)

A wszystko zaczęło się w 2016 roku, kiedy pochodząca z Tarnowa siostra Kazimiera uczennica Państwa Joanny i Tomasza Przygoda została wysłana na misję do polskiej szkoły w Czortkowie.  Od tamtego czasu co roku zbierane są datki, produkty spożywcze i artykuły szkolne.  To co uda się zebrać osobiście zawożone jest Siostrom lub odbierane przez nie w Tarnowie.  Siostry opiekują się dziećmi Polskiej Szkoły, która jest częścią ich placówki. Prowadzą świetlicę z ciepłym posiłkiem. Pomagają również tamtejszej ludności, obecnie wspierają również Ukraińskich żołnierzy. Nie odmawiają pomocy nikomu :-)

Nasza Szkoła pragnie się przyłączyć i cyklicznie wspierać inicjatywę Państwa Przygodów.  Dlatego przed każdymi świętami będziemy prowadzić zbiórkę datków, którą przekażemy za ich pośrednictwem Siostrom - liczymy na Wasze gorące i szczodre serca :-) 

Można też wesprzeć Siostry przekazując w tym roku 1,5% podatku KRS 0000698914 z dopiskiem CZORTKÓW - więcej o działalności Sióstr Dominikanek https://www.facebook.com/people/Dominikanki-w-Czortkowie/100064755244680/ (warto obejrzeć filmiki z ich działalności)     Dziękujemy !!!!!

2023siostry

 

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności