Zapisy telefoniczne

501 523 353

Nasza Szkoła pragnie się przyłączyć do inicjatywy Państwa Przygodów.  Dlatego przed nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi będziemy prowadzić zbiórkę datków, którą przekażemy za ich pośrednictwem Siostrom.  Od najbliższego poniedziałku datki można składać na treningach do rąk Trenera Roberta lub osób przez niego wyznaczonych - liczymy na Wasze gorące i szczodre serca :-)

A wszystko zaczęło się w 2016 roku, kiedy pochodząca z Tarnowa siostra Kazimiera uczennica Państwa Joanny i Tomasza Przygoda została wysłana na misję do polskiej szkoły w Czortkowie. Od tamtego czasu co roku zbierane są datki, produkty spożywcze i artykuły szkolne. To co uda się zebrać osobiście zawożone jest Siostrom lub odbierane przez nie w Tarnowie. Siostry opiekują się dziećmi Polskiej Szkoły, która jest częścią ich placówki. Prowadzą świetlicę z ciepłym posiłkiem. Pomagają również tamtejszej ludności, obecnie wspierają również Ukraińskich żołnierzy. Nie odmawiają pomocy nikomu :-)
Można też wesprzeć Siostry przekazując w tym roku 1,5% podatku KRS 0000698914 z dopiskiem CZORTKÓW - więcej o działalności Sióstr Dominikanek https://www.facebook.com/.../Dominikanki.../100064755244680/ (warto obejrzeć filmiki z ich działalności) Dziękujemy !!!!!
2023 siostry
 
 

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności