Zapisy telefoniczne

501 523 353

23 marca 2024r. w GDYNI odbył się XIII Otwarty Turniej Tradycyjnego Wushu - nasi zawodnicy zdobyli łącznie 28 medali, w tym: 14 złotych, 8 srebrnych i 6 brązowych !!!
Ekipa naszej szkoły liczyła 8 zawodników. Startowali:  * Oliwia Kowalska: 1 złoty medal (forma ręczna) , 1 srebrny medal (forma z bronią długą)   * Natalia Zaród: 3 złote medale (forma ręczna, forma z bronią długą i forma z bronią różną) i 1 brązowy medal (forma z bronią krótką)   * Magdalena Gniadek: 3 srebrne medale (forma ręczna, forma z bronią długą i forma z bronią różną)   * Sylwia Kałucka: 1 złoty medal (forma z bronią długą) i 2 brązowe medale (forma ręczna, forma z bronią różną)   * Jakub Bilut: 1 złoty medal (forma z bronią długą) i 3 srebrne medale (forma ręczna, forma z bronią krótką, forma z bronią różną)   * Mieszko Przygoda: 2 złote medale (forma z bronią krótką, forma z bronią różną), 1 srebrny medal (forma z bronią długą) oraz 1 brązowy medal (forma ręczna)   * Franciszek Derżko: 2 złote medale (forma ręczna oraz za walkę w systemie Qingda), 2 brązowe medale (forma z bronią długą i forma z bronią różną)   * Łukasz Maślanka: 4 złote medale (forma ręczna, forma z bronią krótką, forma z bronią długą i forma z bronią różną)
Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY !!! DZIĘKUJEMY za wsparcie rodzicom, za przygotowanie zawodników instruktorom i przede wszystkim dziękujemy trenerowi Robertowi Maślance :-) Dziękujemy Krzysztofowi Brzozowskiemu za zorganizowanie święta Wushu – turnieju, na który co roku zaprasza naszą Szkołę. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i do zobaczenia za rok !!!      zdjęcia: Galeria - ZAWODY

2024 Gdynia

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności