Zapisy telefoniczne

501 523 353

W dniach 15-16 czerwca 2024r. w Warszawie odbyły się - jubileuszowe XXX Otwarte Mistrzostwa Polski Wushu Kung Fu.
Naszą szkołę reprezentowała 21 osobowa ekipa, nad którą czuwał trener Robert Maślanka oraz instruktorzy: Łukasz Derżko, Krzysztof Wabno, Beata Grabczyńska i Beata Garncarz. :-)  Zawodnicy mogą pochwalić się 28 medalami (wywalczyli: 10 złotych, 11 srebrnych, 7 brązowych).  W konkurencjach Wushu - Kung Fu startowali:  * Alicja Derżko – brązowy medal (forma ze sztyletami) * Natalia Zaród – złoty medal (forma ręczna), złoty medal (forma z kijem), złoty medal (forma ze sztyletami), brązowy medal (forma z szablą), * Laura Kaczmarek – srebrny medal (forma ze sztyletami) * Weronika Kostka – brązowy medal (forma ręczna), srebrny medal (forma ze sztyletami) * Dawid Wójcik – złoty medal (forma ręczna), srebrny medal (forma ze sztyletami) * Oliver Gibała – srebrny medal (forma ręczna) * Szymon Kowalski – brązowy medal (forma z szablą) * Mieszko Przygoda – złoty medal (forma z szablą), brązowy medal (forma z kijem), srebrny medal (forma ze sztyletami) * Jakub Bilut – srebrny medal (forma z szablą), brązowy medal (forma z włócznią), złoty medal (forma ze sztyletami) * Franciszek Derżko – srebrny medal (forma z włócznią), brązowy medal (forma ze sztyletami) oraz złoty medal (walka - Light Sanda) * Łukasz Maślanka - złoty medal (forma ręczna), srebrny medal (forma z szablą), złoty medal (forma z kijem), srebrny medal (forma ze sztyletami) * Marcin Zaród – srebrny medal (forma z kijem).  :-) Startowali również: Oliwia Kowalska, Magdalena Gniadek, Łukasz Strzałkowski oraz debiutanci: Lena Sołtys, Filip Sołtys, Izabela Radlińska, Aleksander Radliński - wprawdzie poza podium, ale godnie reprezentowali naszą szkołę zajmując dobre miejsca w swoich kategoriach!!! :-)  W konkurencjach Wushu - Tai Chi startowali: * Robert Wielgus – srebrny medal (forma z halabardą) * Marcin Zaród – złoty medal (forma z halabardą) * Karolina Dumańska - debiut na zawodach. :-)  WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!!!  :-)  Dziękujemy wszystkim za wsparcie i trzymanie kciuków :-)  Zawody sędziowali również sędziowie z naszej szkoły: Sanda - Krzysztof Wabno, Kung Fu oraz Tai Chi: Beata Garncarz i Beata Grabczyńska.     zdjęcia: Galeria - zawody - XXX MP Warszawa 2024
2024 MPWarszawa
 

 

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności