Zapisy telefoniczne

501 523 353

 

Tegoroczny wyjazd zawodników naszej szkoły na na XIII Grand International Wushu Festiwal i XXII Międzynarodowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Puławach sponsorowała firma Geomix, bardzo pomogła nam również firma Lilak. Bardzo dziękujemy obu FIRMOM za finansowe wsparcie  :-)

 

 

 

Dnia 17 czerwca 2016r. zawodnicy Tarnowskiej Szkoły Kung Fu Vo Thuat Thanh Quyen spotkali się z Prezydentem Miasta Tarnowa Panem Romanem Ciepielą. W trakcie spotkania Prezydent pytał o dalsze plany, w tym także o przygotowania do mistrzostw świata w kolejnym sezonie. Najmłodsi zawodnicy opowiedzieli mu o tym, jak zaczęła się ich przygoda z kung-fu. Trener Robert Maślanka otrzymał list gratulacyjny z rąk Prezydenta, a podobne listy otrzymali także wszyscy zawodnicy, czyli Katarzyna Migdał, Natalia Zaród, Mieszko Przygoda, Łukasz Maślanka, Jakub Stasik, Adrian Włodarski, Kamil Zaród i Sebastian Tott.

Zdjęcia: Galeria - Inne - Podsumowanie sezonu 2016

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności