Zapisy telefoniczne

501 523 353

Na zaproszenie Tarnowskiej Szkoły Kung Fu i Miasta Tarnowa w sobotę 5 lipca 2014r. w naszym mieście gościł mistrz kaligrafii Wang Yongping (Wiceprzewodniczący chińskiego komitetu Organizacji Współpracy Kolei, Prezes Stowarzyszenia Kaligrafów Chińskiej Kolei, Członek i Dyrektor Stowarzyszenia Kaligrafów Chińskich oraz Członek Chińskiego Stowarzyszenia Pisarzy).

W Tarnowskim Ratuszu profesor Wang Yongping został oficjalnie powitany przez delegację władz miasta Tarnowa m.in. wiceprezydent p. Krystynę Latała, dyrekcję Okręgowego Muzeum w Tarnowie - dyrektora p. Andrzeja Szpunar i naszego trenera Roberta Maślankę.

Po oficjalnych powitaniach przed Ratuszem odbył się pokaz Kung Fu i Tai Chi w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Następnie wszyscy chętni uczestniczyli w spotkaniu i pokazie kaligrafii mistrza Wang Yongpinga. Nasz gość opowiadał o historii i znaczeniu chińskiej kaligrafii dla jego kraju. Każdemu chętnemu osobiście wykonał i podarował indywidualnie dla niego sporządzoną kaligrafię potwierdzoną pieczęciami.

Tarnowska Szkoła Kung Fu i Tai Chi uzystała od Mistrza oficjalną zgodę na wykorzystanie podarowanej naszej szkole kaligrafii jako logo-nadruk na koszulki, dresy Szkoły Kung Fu Vo Thuat Than Quyen.

 

Zdjęcia: Galeria - Inne

Klikając na link https://www.youtube.com/watch?v=DtANi6OVlAw&feature=youtu.be

możemy przypomnieć sobie wydarzenia z "Tygodnia Chińskiego" organizowanego przez Tarnowską Szkołę Kung Fu i III LO, m.in. warsztaty kaligrafii.

111

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności