Zapisy telefoniczne

501 523 353

… i kolejne zawody Mistrzostw Polski Kung Fu za naszymi reprezentantami – zdobyli łącznie 24 medale, w tym: 13 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych !!!    GRATULACJE dla wszystkich – bo każde wykonanie formy przed sędziami to duży stres, ale jak zawsze wzajemne wsparcie i doping spowodowały, że wszyscy dali z siebie to co najlepsze – serca i dusze wojowników Kung Fu  :-) W dniach 18-19 czerwca 2022r. w Warszawie odbyły się zawody XXVIII Otwartych Mistrzostw Polski Wushu Kung Fu.  Ekipa naszej szkoły liczyła 15 zawodników.  JUNIORZY w składzie: Alicja Derżko (brązowy medal - forma z kijem, srebro - forma ze sztyletami), Wiktor Bykowski (zdobył: 2 złote medale za formę: z szablą oraz ze sztyletami i brązowy medal za formę ręczną), Sambor Szmit (srebrny medal za formę ze sztyletami i złoto za formę ręczną), Natalia Zaród (4 złote medale za formy: ze sztyletami, ręczną, z kijem i z szablą), Mieszko Przygoda (3 brązowe medale za formy: ze sztyletami, ręczną oraz z szablą i złoto za formę z kijem), Franciszek Derżko (2 złote medale: forma ze sztyletami i za formę ręczną), Michalina Nosal (2 srebrne medale za formy: ręczną oraz z szablą). Z jak najlepszej strony pokazali się debiutanci (startowali w formach ręcznych): Szymon Pytel oraz Laura Kaczmarek :-) Startowali również: Natalia Smoła, Ola Proszowska i Szymon Jastrzębski - wprawdzie poza podium, ale zajęli bardzo dobre miejsca - BRAWO !!!  SENIORZY w składzie: Julia Augustyn (złoty medal za formę ze sztyletami), Łukasz Maślanka (złoty medal za formę ze sztyletami, srebro za formę z szablą). Marcin Zaród (złoty medal w formie ręcznej, srebrny medal za formę z halabardą). Mieszko Przygoda zdobył brąz za walkę w formacji Qingda :-) Wszystkim zawodnikom, ich rodzicom i instruktorom oraz trenerowi Robertowi Maślance - GRATULUJEMY - dobra robota !!!  zdjęcia wkrótce.

MP 2022

Szkoła Sztuk Walki  Vo Thuat Thanh Quyen Zaprasza wszystkich chętnych na: LETNI OBÓZ KUNG FU – Bystre 2022  TERMIN: 25 lipca - 3 sierpnia 2022r.  MIEJSCE: Centrum Wypoczynku „BYSTRE” - Bystre 1, Baligród 38-606.  MATERIAŁ TRENINGÓW:  grupa dziecięca: forma ręczna „MODLISZKA”, grupa młodzieżowo-dorosła: forma z bronią „WŁÓCZNIA” oraz korekta wcześniej poznanych form, techniki Chin na dźwignie :-)  KOSZT: 1.800 zł – w tym: 3 treningi, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie, korzystanie z obiektów ośrodka (boiska sportowe trawiaste, siatkówka, koszykówka, siłownia)  TERMIN ZGŁOSZEŃ: 31.05.2022 - ilość miejsc ograniczona, zaliczka w monecie zgłoszenia – 600zł.   Więcej informacji na treningach lub tel. 501 523 353 - Robert Maślanka  -  ZAPRASZAMY  gwarantujemy super treningi i dobrą zabawę :-)

2022LATOobóz

Ostatnia sobota kwietnia każdego roku to ŚWIATOWY DZIEŃ TAI CHI I QIGONG i z tej okazji Szkoła Sztuk Walki VO THUAT THANH QUYEN wszystkim swoim uczniom (obecnym i byłym, których serdecznie pozdrawiamy :-) ) życzy dużo wewnętrznego spokoju i radości  :-)

Pozdrawiamy wszystkich sympatyków Tai Chi !!!

dzień TaiChi

Szkoła Sztuk Walki VO THUAT THANH QUYEN Tarnów składa życzenia - wszystkim swoim uczniom oraz ich rodzinom, przyjaciołom i sympatykom Kung Fu i Tai Chi - ZDROWYCH i SPOKOJNYCH Świąt Wielkanocnych!!!

wielkanoc 2022

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności