Zapisy telefoniczne

501 523 353

Hej kolęda, kolęda …  życzymy radosnych i spokojnych, zdrowych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia wszystkim obecnym i byłym uczniom i ich rodzinom oraz przyjaciołom i sympatykom naszej Szkoły Sztuk Walki Vo Thuat Thanh Quyen :-)

Składamy również życzenia na Nowy Rok – by 2023 rok przyniósł Wam wiele szczęścia i miłości, zdrowia, sukcesów i wszelkiej pomyślności !!!

圣诞快乐 (Shèng dàn kuài lè) – Wesołych Świąt !!!       新年快乐 (Xīn nián kuài lè) - Szczęśliwego Nowego Roku !!!

2022 BozeNar

Zapraszamy na ZIMOWY OBÓZ KUNG FU Lubenia 2023 TERMIN: 30 styczeń - 5 luty 2023r. Ośrodek „MARATON” Lubenia k/Rzeszowa. KOSZT: 1500 zł w tym: treningi (2 lub 3 dziennie), noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie, korzystanie z obiektów ośrodka (sala treningowa, siłownia i ring bokserski, sauna). Więcej informacji na treningach lub tel. 501 523 353 - Robert Maślanka - termin zgłoszeń do 15.01.2023r. (ilość miejsc ograniczona – zaliczka w momencie zgłoszenia 500zł) - ZAPRASZAMY !!!

2023 LUBENIA

XXVI Otwarty Puchar Polski Wushu - Warszawa 19 listopad 2022r. za nami. To pierwsze zawody w sezonie 2022/2023 - nasza drużyna nie zawiodła, zawodnicy zdobyli 27 medali w tym: 12 złotych, 7 srebrnych i 8 brązowych !!!  Ekipa liczyła 15 zawodników. Jak na każdych zawodach było poważnie, bo starty to stres i nerwy, ale również była dobra zabawa, był doping i wzajemne wsparcie. Wszyscy spisali się na medal dając z siebie całą siłę, serce i duszę wojowników Kung Fu :-) W kategorii JUNIORZY startowali:  Alicja Derżko – brązowy medal w formie ze sztyletami     Wiktor Bykowski – srebrny medal w formie ręcznej, srebro za formę ze sztyletami oraz brąz za formę z szablą     Dawid Wójcik (debiutant na zawodach) – złoty medal za formę ręczną     Krzysztof Gniadek (debiutant na zawodach) – srebrny medal za formę z włócznią     Magdalena Gniadek (debiutantka na zawodach) – brązowy medal za formę z kijem i brąz za formę ręczną     Martyna Leśniak (debiutantka na zawodach) – brąz za formę z kijem     Natalia Zaród – 3 medale złote za formy: ręczną, formę z szablą  i za formę z kijem     Mieszko Przygoda – srebro w formie ręcznej, brąz za formę ze sztyletami i srebro za formę z kijem  oraz Natalia i Mieszko zdobyli złoty medal za konkurencję „forma podwójna”, w której debiutowali na zawodach !!!    Franciszek Derżko – złoty medal za formę ręczną, złoto za formę ze sztyletami oraz srebro za formę z szablą :-)   W kategorii SENIORZY startowali:    Katarzyna Migdał – brąz za formę ręczną i złoty medal za formę ze sztyletami     Łukasz Maślanka – srebro za formę ręczną, złoty medal za formę ze sztyletami oraz brąz za formę z szablą     Marcin Zaród – 3 x złoty medal za formę z halabardą, ze sztyletami oraz formę ręczną :-)  Startowali również (wprawdzie poza podium, ale z dobrymi miejscami): Laura Kaczmarek (forma ręczna), Szymon Pytel (w formach: ręcznej, z włócznią i ze sztyletami) - dla których były to drugie starty w ich karierze zawodniczej oraz debiutant Jakub Kurleto (startował w formie z kijem i w formie z szablą) :-)

Wszystkim zawodnikom, ich rodzicom i trenerom GRATULUJEMY - dobra robota !!! :-)    Więcej zdjęć już wkrótce.

PPWarszawa 2022

 

 

 

 

Szkoła Sztuk Walki VO THUAT THANH QUYEN zaprasza dzieci (od 5 lat), młodzież i dorosłych na TRENINGI Kung Fu w:  Tarnowie, Żabnie, Zgłobicach, Koszycach Wielkich, Biskupicach Radłowskich.  Ćwiczymy rodzinnie (istnieje możliwość ćwiczenia dzieci i rodziców na jednej grupie) Organizujemy obozy letni i zimowe. Nasi uczniowie biorą udział w zawodach-Mistrzostwach Kung Fu Wushu krajowych i zagranicznych  (mamy wielu medalistów) Szkoła Sztuk Walki VO THUAT THANH QUYEN działa w Tarnowie od 1984r., posiada uprawnienia Ministerstwa Sportu.  Zapraszamy również na zajęcia: TAI CHI i Sanda w Tarnowie :-)   GRAFIK treningów w zakładce ZAJĘCIA :-)
   Uwaga organizowana jest NOWA Grupa - początkująca przedszkolna (4-6 lat):  ZAJĘCIA odbywać się będą we wtorki godz.: 16:30-17:15 w III LO Tarnów, ul. Brodzińskiego 6 !!!
22 23kungfu
 
22 23taichi
 

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności