Zapisy telefoniczne

501 523 353

W dniach 30 listopada -1 grudnia 2019r. miasto Kraków gościło zawodników z Polski, Izreala, Słowacji, Czech, Węgier i Białorusi na XXIII Otwartym Pucharze Polski Wushu. To kolejne zawodny naszej drużyny i kolejne medale. Ekipa liczyła 22 zawodników - najwięcej w historii naszej szkoły. Kilkoro z nas starowało jako debiutanci na takiej rangi zawodach. Wszyscy spisali się na 6+++. Było poważnie, bo starty to stres i nerwy, ale również była dobra zabawa, był doping i wzajemne wsparcie. Zdobyliśmy 40 medali, w tym: 16 złotych, 10 srebrnych i 14 brązowych. Na liście naszych wojowników Kung Fu znaleźli się debiutujący: Alicja Derżko, Szymon Biś, Izabela Szklarz, Jakub Więcław, Oliwier Mróz, Dawid Zaranek, Natalia Smoła (srebro - forma z halabardą), Małgorzata Bardel (brąz - forma ręczna) oraz Zofia Pyzik (forma: ręczna - złoto, z szablą - brąz, ze sztyletami - brąz), Milena Augustyn (forma: ręczna - srebro, z kijem - złoto), Ola Proszowska (forma z halabardą - brąz), Mieszko Przygoda (forma: ręczna - złoto, z szablą - brąz, z halabardą - złoto, ze sztyletami - złoto, z kijem - brąz), Natalia Zaród (forma: ręczna - złoto, z szablą - złoto, ze sztyletami - złoto, z kijem - brąz), Weronika Kostka, Piotr Pyzik, Franciszek Derżko (forma: ręczna - brąz, ze sztyletami - brąz, z włócznią - brąz oraz DEBIUT w walkach Qingda i medal brązowy), Łukasz Maślanka (forma: ręczna - złoto, z szablą - złoto, ze sztyletami - złoto, forma podwójna - srebro oraz medal złoty w walkach Qingda), Julia Augustyn (forma: ręczna - złoto, z szablą - srebro, z halabardą - srebro, ze sztyletami - złoto, z kijem - srebro, z włócznią - brąz oraz medal srebrny w formie podwójnej), Gabriela Jaje (forma: ręczna - srebro, z halabardą - brąz), Beata Garncarz (forma ręczna medal złoty), Beata Grabczyńska (forma ręczna - srebro), Marcin Zaród (forma: z halabardą - brąz, ze sztyletami - złoto, z kijem - srebro). :-) Wszystkim zawodnikom, ich rodzicom i trenerom GRATULUJEMY - dobra robota !!!   Zdjęcia: Galeria - zawody - XXIII PP Kraków 2019

XXIIIKraków2019

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności