Zapisy telefoniczne

501 523 353

Miniony rok był bardzo intensywny dla naszych zawodników, którzy razem wywalczyli 119 medali, w tym: 48 złotych, 32 srebrnych i 39 brązowych. Dla każdego z nas start w zawodach był i jest wyróżnieniem, a o zdobyciu medalu często decydowały setne a nawet tysięczne części not sędziowskich. Zawody, w których braliśmy udział: 16 marzec 2019r. Gdynia - Jubileuszowy X Otwarty Turniej Tradycyjnego Wushu: 17 medali (11 złotych, 1 srebrny i 5 brązowych) w formach ręcznych oraz w formach z bronią. Nadmienić trzeba, że podczas tych zawodów Łukasz Maślanka stoczył swoją pierwszą w życiu walkę w kategorii Qingda i zdobył złoty medal. 25-26 maj 2019r. Warszawa - XXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wushu: 35 medali (12 złotych, 13 srebrnych i 10 brązowych) w formach ręcznych oraz w formach z bronią. 13-19 czerwiec 2019r. - EMEI (CHINY) - VIII Mistrzostwa Świata Kungfu / Wushu Tradycyjnego. Nasi zawodnicy od najmłodszego i debiutującego w Kadrze Polski:Mieszko Przygoda oraz Łukasz Maślanka, Julia Augustyn, Tomasz Bilut, Katarzyna Migdał - wywalczyli: 7 medali (3 srebrne i 4 brązowe). 26 październik 2019r. Busko-Zdrój - V Turniej Małego Smoka: 20 medali (9 złotych, 5 srebrnych i 6 brązowych) w formach ręcznych oraz w formach z bronią. Podczas tych zawodów specjalne wyróżnienia dostali: debiutująca Alicja Derżko - puchar dla najmłodszej uczestniczki zawodów (brąz za formę ręczną) oraz Mieszko Przygoda - puchar za zostanie najlepszym zawodnikiem turnieju ( pięć startów i 5 złotych medali). 30 listopada - 1 grudnia 2019r. Kraków - XXIII Otwarty Puchar Polski Wushu: 40 medali (16 złotych, 10 srebrnych i 14 brązowych) w formach ręcznych oraz w formach z bronią. Podczas tych zawodów kolejny z naszych uczniów Franciszek Derżko stoczył swoją pierwszą w życiu walkę w kategorii Qingda zdobywając brązowy medal.  Najważniejszym wydarzeniem minionego roku dla naszej szkoły była NOMINACJA od Polskiego Związku Wushu na KOLEJNY STOPIEŃ MISTRZOWSKI dla naszego Trenera Roberta Maślanki, którą odebrał na Gali Otwarcia XXIII Otwartego Pucharu Polski Wushu w Krakowie. Robert Maślanka: Trener klasy II-giej Wushu i instruktor samoobrony i sportów walki, posiadacz licencji sędziowskiej I-go stopnia, a od teraz posiadacz stopnia 5 DUAN !!!   Pochwalimy się też naszym małym wojownikiem: za osiągnięcia w nauce oraz za osiągnięcia sportowe Mieszko Przygoda otrzymał w grudniu 2019 roku stypendium od Ministra Edukacji.   Nasi medaliści startujący w 2019 roku – „starzy wyjadacze”: Julia Augustyn, Łukasz Maślanka, Mieszko Przygoda, Natalia Zaród, Katarzyna Migdał, Tomasz Bilut, Franciszek Derżko, Weronika Kostka, Kamil Zaród, Antoni Urban oraz startujący od dwóch sezonów: Milena Augustyn, Beata Garncarz, Beata Grabczyńska, Marcin Zaród, Gabriela Jaje, Zofia Pyzik, Ola Proszowska. Debiutanci i medaliści minionego roku: Alicja Derżko,Małgorzata Bardel, Izabela Szklarz, Jakub Więcław, Natalia Smoła oraz debiutanci: Dominika Zelek, Szymon Biś, Oliwier Mróz, Mateusz Jastrzębski, Krystian Haba, Dawid Zaranek, Maciej Bardel i Piotr Pyzik. Wszystkim zawodnikom, ich rodzicom i trenerom GRATULUJEMY - dobra robota !!!   Dziękujemy również wszystkim naszym uczniom za zaangażowanie i wzajemnie pomaganie, za wspieranie na treningach a zwłaszcza na egzaminach. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę na zajęciach, na obozach: letnim i zimowym oraz na dodatkowych szkoleniach. Rok 2019 był rokiem naszych małych i większych zwycięstw w pokonywaniu własnych przeszkód i blokad. Ale najważniejsze, że każdy trening dawał i daje pozytywną energię. Wspaniale, że w ubiegłym roku dołączyła większa grupa rodziców, którzy ramię w ramię ćwiczyli ze swoimi dziećmi. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączą oni do grupy „starszych wiekowo” zawodników i odważą się starować na zawodach Kung Fu. Nasza Szkoła Sztuk walki może więc, jak w poprzednich latach uznać się za szkołę wielopokoleniową z rodzinną atmosferą. Szkołę, w której na zajęciach, obozach nie ma bariery wieku. Dziękujemy rodzicom za wytrwałość i zaangażowanie w przyprowadzaniu swoich pociech na zajęcia oraz za kibicowanie i osobiste wsparcie na zawodach. Wszystkim GRATULUJEMY i życzymy by ten właśnie rozpoczęty 2020 rok był rokiem, w którym spełnią się marzenia !!!   Więcej informacji medalowych na naszej stronie w aktualnościach i zakładce: Galeria.

2019podumowanie

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności