Zapisy telefoniczne

501 523 353

 

Robert Maślanka ur. w 1975 r. Instruktor Sztuki Walki Vo Thuat Thanh Quyen, trener klasy II-giej Wushu ze specjalnością samoobrona i sporty walki, posiadacz licencji sędziowskiej I stopnia, posiadacz stopnia 5 Duan. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharów Polski w konkurencji Tai Chi Chen, uczestnik Mistrzostw Świata Wushu Tradycyjnegi w Chinach w 2010r.

Sztuki walki uprawia od 1989 r. Naukę rozpoczął u Mistrza Nguyen Van Tanga i kontynuuje ją do dnia dzisiejszego jako osobisty uczeń Mistrza. Od 1996 r. prowadzi zajęcia w Tarnowskiej Szkole Kung Fu.

W roku 2000 rozpoczął naukę technik Chin Na u Mistrza Dr Yang, Jwing-Minga, a także Tai Chi styl Yang u Roberta Wąsa. W następnym roku zetknął się z systemem ESDS (eksplosive self defense system) i podjął naukę u głównego instruktora na Polskę Zbigniewa Struka. Uczestniczył w wielu obozach i seminariach.

Od 2003 r. rozpoczyna naukę Tai Chi styl Chen u Wielkiego Mistrza Chen Xiao Wanga i jego syna Chen Yin Juna biorąc udział w licznych seminariach i obozach. W 2004 r. otrzymał od Mistrza Nguyen Van Tanga licencje na samodzielne nauczanie systemu Vo Thuat Thanh Quyen a w 2010 r. Stopień Mistrzowski 

Członek założyciel Stowarzyszenia IPDTA ( International Police Defensive Tactics Association ) Polska. Członek World Chen Taijiquan Association Polska z przedstawicielstwem na teren działania Szkoły.

 

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności