Zapisy telefoniczne

501 523 353

Si-Fu Nguyen Van Thang

Si-Fu Nguyen Van Thang od dziecka do 18-tego roku życia ćwiczył i udoskonalał tajniki walki pod okiem swojego ojca Nguyen Van Bach'a.

W 1976 roku przyjechał do Polski i w Krakowie zaczął trenować chińską sztukę walki - Chow Gar. Od 1982 roku w Wietnamie oficjalnie zniesiony został zakaz nauczania sztuk walki, dlatego w 1984 roku Nguyen Van Thang zaczął nauczać swego rodzinnego stylu walki Vo Thuat Thanh Quyen. Mistrz wychował setki wspaniałych zawodników którzy zajmowali czołowe miejsca w różnorakich zawodach.

Mistrz Chen Xiao Wang

Mistrz Chen Xiaowang jest synem Chen Zhaoxiu, który był najstarszym synem mistrza Chen Fake. Obecnie został uznany za strażnika stylu Chen Taijiquan (19-te pokolenie). Mistrz Chen Xiaowang urodził się w roku 1945 w wiosce Chenjiagou w prowincji Henan. Naukę rodzinnej sztuki walki rozpoczął w wieku siedmiu lat. Był uczony przez swojego ojca oraz wujków. Mistrz Chen trzykrotnie zdobywał złote medale w konkurencji Taijiquan w trzech kolejnych Ogólnochińskich Turniejach Wushu w latach 1980 - 1982. Natomiast w 1985 roku zdobył tytuł mistrzowski w kategorii Taijiquan w Pierwszych Międzynarodowych Zawodach Wushu w Xi'an.

                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności