Zapisy telefoniczne

501 523 353

Mistrz Chen Xiaowang jest synem Chen Zhaoxiu, który był najstarszym synem mistrza Chen Fake. Obecnie został uznany za strażnika stylu Chen Taijiquan (19-te pokolenie). Mistrz Chen Xiaowang urodził się w roku 1945 w wiosce Chenjiagou w prowincji Henan. Naukę rodzinnej sztuki walki rozpoczął w wieku siedmiu lat. Był uczony przez swojego ojca oraz wujków. Mistrz Chen trzykrotnie zdobywał złote medale w konkurencji Taijiquan w trzech kolejnych Ogólnochińskich Turniejach Wushu w latach 1980 - 1982. Natomiast w 1985 roku zdobył tytuł mistrzowski w kategorii Taijiquan w Pierwszych Międzynarodowych Zawodach Wushu w Xi'an.


Mistrz Chen Xiaowang wyjechał z Chin pod koniec lat osiemdziesiątych. Zamieszkał w Sydney, w Australii. Odpowiadając na liczne zaproszenia niemal przez okrągły rok podróżuje po świecie przekazując swoja wiedzę, przekonując, że zasady taijiquan są proste, i że każdy może osiągnąć wysoki poziom, jeśli ćwiczy rzetelnie.
Mistrz Chen Xiaowang przyjechał po raz pierwszy do Polski w 1999. Od tego czasu każdego roku prowadzi seminaria w naszym kraju.


                                

                               

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Polityka prywatności